alt

Metal İşleme Otomasyonu Çözümleri

Mnelko metal işleme sektöründe Sac Sürme, Rollform, Uçan Makas, Diş Çekme, Parça İşleme, Pres, Hidrolik Pres, Servo Sistemli Matkap, Tel çekme Makinesi, CNC, Kartezyen Robot, Taşlama Tezgahı gibi makinalarda SCADA ve HMI Uygulamaları, Mentor uygulamaları, Otomasyon Panoları Üretimi, Proje ve mühendislik Hizmetleri vermektedir.

Tekstil Otomasyonu Çözümleri

Mnelko Boyahane, İplik ve Dokuma sektöründe Baskı Makinası, İç Sarım ve Kumaş Sarma, Kumaş Metraj, İplik Sarma ve İplik Büküm, Dokuma, Transfer Baskı, Ram, Baskı ve Dijital Baskı, Yıkama, Buharlama, Yaş açma, Sanfor, Fikse, gibi makinalarda Revizyon, S5- S7 PLC Değişimi, Servo Motor Uygulamaları, DC motor ve sürücü uygulamaları, Plc RTU Otomasyonu Çözümleri sunmaktadır.

Gıda Üretimi ve Paketleme Otomasyonu Çözümleri

Mnelko gıda sektöründe öncü firmalara Paketleme, Dozaj, Kutu Paketleme, Pet ve damacana hattı, Kırıcı, vals, Konveyor sistemleri gibi makinalarda Kamera nesne takip, Sıcaklık, basınç ve melas uygulamaları DCS, Proses, Makine Otomasyonu ve Sistemleri geliştirmektedir.

Mermer İşleme Otomasyonu Çözümleri

Mnelko Mermer sektöründe Ebatlama, Mermer ve Granit Makinaları, Slim Makine, Katrak Makinası, Plaka Silim Makinası, Başkesme Makinası, Köprü Kesme, blok kesme, Fayans Cila, Vakumlu Taşıyıcılar, yüzey eskitme makinaları, Epoksi Fırınları, Mermer Taşıyıcı Sistemler, Granit taşıyıcı sistemler, blok ebatlama, gibi makinalarda Hareket Kontrol Sistemleri, Hız Kontrol Sistemleri, PLC'li Otomasyon Sistemleri hizmeti sunmaktadır.

Ağaç İşleme Otomasyonu Çözümleri

Mnelko Endüstriyel Ağaç işleme sektöründe Ebatlama, Kenar Bantlama, Yatar Daire, Pres, Kilit açma, Cnc, Toz toplama sistemleri gibi makinalarda Hareket Kontrollu otomasyon sistemleri, Mazeme satış ve desteği vermektedir.

Vinç Otomasyonu Çözümleri

Mnelko Vinç Uzaktan Kumanda Uygulamaları, Vinç Mekanik Yük Sınırlayıcıları, Aşırı Yük İndikatör ve Loadceller, Vinç Sınır Limit Swtichleri ve Işıklı Sirenler, Vinç prosesi, Vinç Çarpışma Sistemi gibi vinç uygulamalarında Hareket Kontrol Sistemleri, Hız Kontrol Sistemleri, PLC'li Otomasyon Sistemleri ve malzeme satış desteği vermektedir.

Plastik, Ambalaj ve Kağıt Otomasyonu Çözümleri

Mnelko Plastik ve Ambalaj sektöründe Uçan Makas, Extruder, PVC Mikser, Besleme ve Dozajlama Sistemleri, PVC Profil Makinaları, Kâğıt Hamur Hazırlama, Pulper, Buhar ve Buhar Kazanı, ısı Geri Kazanım, Atık Sistemler, Proses Otomasyonu, SCADASI, Proses Enstruman Malzeme Tedariği ve Mühendislik Hizmetleri sağlamaktadır.

Petrol ve Gaz Otomasyonu Çözümleri

Mnelko Petrol ve Gaz sektöründe Basınç, Seviye, akış, sıcaklık ölçüm cihazları, sıvı analizine yönelik sensörler, cihazlar, kayıt cihazları, Pompa İstasyonları, Boru Hatları, Gazlaştırma Prosesleri, Sistem ve Scada, Otomasyon çözümleri geliştirmekte olup, Bu enstrümanları proje ile birlikte satışını yapmaktayız.

Kimya ve Petrokimya Otomasyonu Çözümleri

Mnelko Kimya ve Petrokimya sektöründe Kimyasal Proses Tesisleri, Rafineriler, Etilen, Metanol, Aromatik, Olefin, Amonyak, Gübre gibi kimyasal petrokimyasal alanlarda yönetmelik gereğince SIL3 ve %100 Atex sertifikası gereken tesislerde Enstrüman sağlayıcı ve proje geliştiren bir firmadır.

Enerji Otomasyonu Çözümleri

Mnelko Enerji sektöründe, Enerji Üretim Kontrol Otomasyonu, Enerji izleme ve Verimlilik, Raporlama, PLC Sistemleri & Enerji SCADA Yazılımları, Saha Kontrol Otomasyonu, Fiber optik haberleşme, Proses Enstrüman tedariği ve Saha Mühendislik Hizmetleri, PLC ve MCC Sürücü Panoları imalatı, Montaj ve Devreye Alma gibi mühendislik hizmetleri vermektedir.

Maden, Çimento ve Demir Çelik Otomasyonu Çözümleri

Mnelko Maden, Çimento ve Demir çelik sektöründe Yüksek gerilim panoları, Orta gerilim panoları, Alçak gerilim dağıtım, kompanzasyon ve MCC panoları, Sürücü Panoları, PLC ve SCADA otomasyon sistemleri, Otomasyon uygulama yazılımları, Madde veya hammadde üzerinde Yüksek sıcaklık izleme, Pota içi sıcaklık izleme ve kontrolü, Katılarda çimentro Silo seviye kontrolü, Enstrüman tedariği, Projelendirme ve Mühendislik hizmeti, Satış sonrası destek gibi hizmetleri vermekteyiz.

Arıtma, Su ve Denizcilik Otomasyonu Çözümleri

Mnelko Arıtma, Su ve denizcilik sektöründe Temiz Su Toplama, Arıtma, Dağıtma, Atık Su Toplama, Arıtma, Boşaltma, Baraj ve Hidroenerji Projeleri, Havalandırma ve Blower Otomasyonu, Pompa İstasyonları, Tersane projeleri, Prosesleri ve Kontrol Sistemleri, Tüm gerekli enstrümanların, Debimetreler, Sıcaklık , Basınç ve Seviye Sensörlerinin temini, montajı ve Sistem Entegrasyon Otomasyonu, MCC Panoları, Hız Kontrol ve Softstarter Panoları, Kumanda ve PLC Panoları, Scada Sistemleri , Otomasyon yazılımları, devreye alma hizmetleri, Saha faaliyetleri, Kablaj, Montaj, Tavalama işleri ve Servis hizmetlerini vermekteyiz.