alt
Mnelko olarak ülke çapında ve yurt dışında son kullanıcı ağırlıklı müşteri grubuna hizmet veren, endüstriyel otomasyon uygulamaları için gerekli ürünlerin tedarikçisi ve bu ürünler ile ilgili mühendislik hizmetleri sağlayıcısıyız.
25 yıllık tecrübemiz ile, tek merkezden yönetim ve tedarik sunma anlayışımız kapsamında, alanında lider markalar ile genişlemeye devam eden ürün portföyümüzde; PLC’li Otomasyon Sistemleri, HMI Sistemleri, SCADA Sistemleri, AC / Servo Motor ve Sürücü Uygulamaları, Endüstriyel Güvenlik Sistemleri, Kamera ve Barkod Okuma Uygulamaları, RFID Sistemleri, Robot Teknolojileri, Prosese Özel Uygulamalar, Dozajlama Sistemleri, Endüstriyel Network Çözümleri, Veri Toplama, Analiz ve Transfer, Servis, Bakım, Kalibrasyon, Elektrik Proje, Pano Montajı, Teknik Eğitimler, Saha Elektrik İşleri bulunmaktadır.

Bugün, hizmet sunmakta olduğumuz sayısı 3000’ü aşan müşterilerimiz farklı alanlarda ve farklı boyutlarda olsalar da, tamamının ortak hedefi maliyetlerini azaltırken verimliliklerini arttırarak daha rekabetçi olabilmektir. Mnelko olarak müşterilerimizin bu hedeflerine ulaşabilmelerine katkıda bulunmak amacıyla, yaptığımız teknoloji ve lojistik yatırımları ile kesintisiz ürün tedariği ve teknik destek sağlamanın yanında, ürün uzmanlığına ve bilgi mühendisliğine dayalı katma değerli hizmetler sunmaktayız.

Sunmakta olduğumuz hizmet paketinde, bilgi ve inovasyon kadar önemli olan bir diğer nokta da işletmeye özel ve yerel hizmet sunabilme kabiliyetimizdir. 15 kişilik deneyimli kadromuz ve dağıtımını yaptığımız 100.000 stok kalemi ile doğru ürünleri, doğru zamanda müşterilerimize ulaştırma rolünü üstleniyoruz.

Endüstriyel üretim alanında makine imalatçılarından (OEM), bakım hizmeti sunan servislere kadar, endüstrinin her alanına birbirinden çok farklı sektörlerin tamamında müşterilerimizin tedarik zinciri iş süreçlerini iyileştirmek ve verimliliklerini arttırabilmek için çalışmaya devam ediyoruz.
Geniş Ürün Çeşitliliği
Geniş tedarikçi tabanımız ile 100.000’in üzerinde ürün çeşidine tek noktadan erişebilme imkanı sağlayan Mnelko, işletmelerin otomasyon ve kontrol sistemi ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilme yetkinliğine sahiptir.
Yüksek Bulunabilirlik
Tüm kritik ürün çeşitlerini stok bulundurarak olası ürün teslim gecikmelerini ve üretim duruşlarını azaltma imkanı sunuyoruz.
Etkin Müşteri Hizmetleri
İhtiyaç anında hızlı ulaşılır olabilmenin müşterilerimizin işletme süreçlerini sorunsuz sürdürebilmeleri için kritik olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, tedarikçisi olduğumuz her işletmeye 7/24 ulaşılabilir olarak hizmet vermektedir. Tecrübeli müşteri temsilcilerimiz, ürün seçiminden sipariş operasyonlarına, özel paketleme hizmetlerinden hızlı teslimat takibine kadar tüm süreci sizin adınıza takip ediyoruz.
Hızlı ve Güvenilir Lojistik
Ülke çapında hizmet verdiğimiz sayısı 4000’e yaklaşan işletmeye zamanında ve doğru teslimat garantisi sunabilmemizin tabanında güçlü bir teknoloji ve iş yazılımları altyapısı bulunmaktadır.
Geniş tedarikçi tabanımıza kesintisiz ulaşmanıza imkan sağlayan sipariş ara yüzlerimiz ile ürünler işletmenize teslim edilene kadar geçen süreçleri takip ettiğimiz elektronik lojistik sistemlerimiz birlikte çalışarak ihtiyaç duyduğunuz ürünleri hızlı tedarik edebilen bir lojistik ağına sahip olmamızı sağlıyor.
Teknik Uzmanlık
Hizmet verdiğimiz işletmelere, güvenilir ürün tedariki yanında, mühendislik ve ürün uzmanlarımızdan teknik destek alabilme imkanı sunuyoruz.
Gerek merkez ofisimizdeki, gerekse işletmenizi ziyaret edebilecek teknik uzmanlarımız, uygulamalarınıza göre en uygun ürün seçimlerini yaparak veya çalışanlarınız için eğitimler düzenleyerek, plansız duruşlarınızın azalmasına, enerji tasarrufu sağlanmasına ve üretim kalitenizin artmasına katkıda bulunuyoruz.
Hedefimiz: Karlılık İşbirliği
Mnelko Hizmet Modeli odağında, işbirliği yaptığımız işletmelerin sürekli üretkenliğine ve sonuç odaklı karlılığına katkı sağlamaktayız. Sizin işletmeniz için de birlikte çalışarak aşağıdaki başlıklarda en uygun hizmet modelini oluşturarak değerler yaratıyoruz.
Plansız Makine Duruşlarını Azaltma
Tedarikçi Sayısı Azaltma
Yedek Parça Stok Yatırımı Azaltma
Enerji Maliyetleri Azaltma
Teknik Çalışan Eğitimleri
İş Güvenliği ve Atık Yönetimi

Vizyonumuz
Sürekli gelişim ile sürdürülebilir başarıyı sağlamak, müşterilerimize değer katmak, Yaygın satış ağı, güçlü stok yapısı ve kesintisiz teknik hizmet desteği ile iş ortakları için maksimum değeri yaratan, bölgemizde lider tedarikçi firma olmak.
Misyonumuz
Yenilikçiliğe dayalı anlayışımız ile mükemmel ürünler ve hizmetler sunmak, müşterilerimizin teknolojiye ve çevreye duyarlı çözümlere ulaşmasını sağlamak, büyüme stratejisi ile istihdam yaratmak, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, sunduğumuz ürün ve çözümlerin kattığı değeri sürekli kılmaktır.